Türkçe
×
Tüm hakkı saklıdır. Sitemizde kullanılan tüm içerik ve görseller
ADL Enerji’a ait olup izinsiz kullanımı hukuki yaptırıma tabidir.
İnviva

Çatı GES uygulamaları ve güneş panelleri ile sürdürülebilir modern enerji çözümleri sunuyoruz. Çatı üstü güneş enerjisi sistemi, işletmenizin veya üretim tesisinizin çatısında ev elektriği üreterek maliyetleri düşürmenin ideal yoludur.

Uzman mühendislerimiz tarafından geliştirilen farklı çözümler sayesinde her çatıya özel çatı projeleri geliştiriyoruz. Güneş enerjisinden elde edilen elektriği şebekeye veren ve herhangi bir ek depolama (akü - akü vb.) gerektirmeden hemen kullanan sistemlere, üretildikleri zaman ve yerde On-Grid sistemler denir. Bu sistemlerde elde edilen elektrik enerjisi doğrudan şehir şebeke hatlarına iletilir. Üretilen fazla elektrik şebekeye satılabilir. Bu konuda ülkeler mevcut duruma göre farklı kanun ve yönetmelikler, alım garanti süreleri ve tarifeler oluşturmuşlardır.

Bizimle

Tanışın

Önceliği ürün ve işçilk kalitesi ve müşteri memnuniyeti olan firmamız kişiye yapılan yatırımın en büyük sermaye olduğunun bilincinde olarak, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.